Pravidelná terapie

V případě, že se na vstupní konzultaci domluvíme, že Váš zdravotní stav vyžaduje pravidelné cvičení pod dohledem a vedením fyzioterapeuta, máte možnost zakoupení poukazu na 5 terapeutických jednotek.

Každá jednotka trvá 60 minut (včetně přípravy klienta a dotazů), ve kterých budete s fyzioterapeutem aktivně pracovat na odstranění příčiny Vašich potíží. Terapeut s klientem pracuje pomocí speciálních metod a technik a zároveň jej učí vhodné terapeutické prvky pro domácí cvičení. V následující jednotce tyto prvky pak zkontroluje, případně upraví.

Velká část úspěchu terapie záleží na vlastní aktivitě a iniciativě klienta, proto na konci série terapie obdržíte sestavu terapeutických prvků, které pak budete nějakou dobu cvičit sami doma. Protože víme, že není ve Vašich silách cvičit několik hodin denně, snažíme se, aby Vám cvičení nezabralo příliš mnoho času. Odcházíte tedy od nás se sestavou 3 - 5 cviků. Důležitá je pravidelnost a kvalita jejich provedení. Zároveň se s terapeutem domluvíte, kdy přijdete na kontrolu nebo pokračování terapie.

Poukaz má platnost 3 měsíce od zahájení čerpání, je proto nutné naplánovat terapie 1x týden nebo maximálně 1x14 dnů. Tato pravidelnost je důležitá proto, abyste si byli jistí tím, co cvičíte doma a rovněž pro efektivitu terapie.

U dětí s těžkým neurologickým hendikepem, které vyžadují kontinuální péči, se domlouváme na sérii terapie po delších blocích.

closefacebook-squarephonebarsangle-downenvelope-square